[Hakkımızda]

2004 Yılından Günümüze Gelen Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz.

2004 yılında Sanigno Software ve Web Tasarım Ajansı markalarıyla Web Tasarım, Seo, Grafik Tasarım ve Mobil Uygulama gibi sektörlerde hizmete başlayan şirketimiz günümüze kadar binlerce müşteriye hizmet vermiş bulunmaıtadır.

Web Tasarım Ajansı olarak hazırladığımız bütün web tasarımları mobil uyumlu olup bütün özellikleri ve yapısı sizin isteklerinize göre hazırlanmaktadır.

Örneğin; Bir emlak sitesi istediniz ama belli başlı özel talepleriniz var mesala sahibinden.com gibi bir web sitesi talep ediyorsunuz. Uzmanlarımız size bu tür ilan sitelerinin avantajları yada dezavantajları hakkında ayrıntılı bilgilendirme yaparak tercihi size bırakmaktadır. Bu sayede hayalinizdeki web sitesinin isteklerinizi ilerde karşılayıp karşılamayacağı konusunda ayrıntılı bilgiye sahip oluyorsunuz.

Bizim Web Tasarım hakkındaki politikamız siz isteyin biz yapalım ancak ne istediğinizi’de tam olarak bilmenizdir. Çünkü bilinçsiz şekilde talep edilen web sitelerine ödediğiniz paraların boşuna gitmesini şirketimiz olarak istemiyoruz. Hem hayalinizi hemde ihtiyacınızı karşılamayı hedef görmekteyiz.

Web Tasarım Ajansı olarak müşterilerimizden peşin ödeme almıyoruz. Peki Web Tasarım süreci nasıl işliyor.

  1. Öncelikle uzmanlarımız ile görüşmeleriniz sonucu talep ettiğiniz web sitesinin özelliklerini ve tasarımın konusunda taleplerini iletiyorsunuz. Uzmanlarımız sizlere bu iş için gerekli ücreti beyan ediyor ve ön ödeme almadan sizin onayınızla demo hazırlama sürecine geçiliyor.
  2. Uzmanlarımız sizin için talepleriniz doğrultusunda bir tasarım hazırlıyor. Sizi arayarak demonuzu size sunuyor.
  3. Sizde hazırlanan demoyu beğenirseniz ödemeyi yapıyor eğer beğenmezseniz ödemeyi yapmıyorsunuz.

Web Tasarım Ajansı olarak siz müşterilerimizin çıkarları bizim için herşeyden değerlidir.

11 k

Müşteri

15 Yıllık

Tecrübe

11880

Tamamlanan

[Hizmetlerimiz]

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım

Her sektöre uygun mobil uyumlu web sitesi tasarımları

Seo Hizmetleri

Arama motorlarında yükselme garantili seo hizmetleri

Reklam Danışmanlığı

Google ve Sosyal Medya platformlarında web sitenizin reklamlarını yönetiyoruz.