07 Haz

Modern işletmeler, çevrimiçi var olana kadar meşru olamayacaklarını biliyor. Bir web sitesinin kurulması ve güncellenmesi maliyetini değerlendirirken, genel projenin fiyatını belirleyen birçok faktörü düşünmelisiniz. Yerleşik bir web sitesi olması kafa karıştırıcı olabilir ve nereden başlayacağınızı, ne kadar maliyeti ve hatta ihtiyaç duyduğunuz web sitesini en uygun haliyle bilemeyebilirsiniz.

Türkiye’de ve yurtdışında, farklı web tasarım ajanslarımevcuttur ve her ajans kendi yaptıkları web sitelerininözelliklerine, harcadıkları zamana ve gider masraflarına göre  fiyatlandırma çıkartmaktadır.

Genel olarak, yeni bir web sitesi oluşturmakla ilgili maliyetler çok temel, küçük bir ilk web sitesi için 1.000 TL ‘dan başlayabilir. Bu daha sonra web sitenizin karmaşıklığına ve ölçeğine bağlı olarak hızla yükselir. En büyük kalite, orijinal tasarım ve endüstri lideri teknoloji eklemek istiyorsanız, büyük web siteleri 10.000 TL’den fazla maliyete neden olabilir.

Tabii ki, bir web sitesini inşa etmede ve muhafaza etmede en ucuz seçenek hazır şablon seçeneğidir. En az teknik deneyime sahip, ücretsiz olarak sıfırdan bir web sitesi oluşturmanıza izin veren piyasada birkaç web sitesi kurucusu var. Web sitesi oluşturucuları, önceden tasarlanmış bir şablona (örneğin, restoran, çevrimiçi mağaza) sığabilecek basit bir site oluşturmak istiyorsanız harika. Bununla birlikte, daha sofistike ve eşsiz bir web sitesi için deneyimli bir web tasarım uzmanları ile birlikte çalışmanızı her zaman öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir