03 Haz

Her şeyin başı; doğru insan ilişkileridir..

Buna örnek; tanışma, kaynaşma, yazışma, çalışma, ticaret, alışveriş ve tabiki sosyal hayatımız diyebiliriz.

Şüphesiz ki, internet devriminden sonra dünyamızın iş yapış biçimi de değişti. Sadece iş yapış biçimi mi? Tabii ki hayır! Sosyal hayat, insan ilişkileri, ticari dinamikler, pazarlama stratejileri de bu devrimden nasibini aldı.

Nasibini almak derken, farkında mısınız bilmem ama, bu durumun olumsuz taraflarını ayırdığımızda elimizde yeni müşteriler, yeni pazarlar, büyüme fırsatına yol açan cazip avantajlar kalıyor. Türkiye, genç nüfusunun yoğunluğundan ötürü dünyada internet kullanımı bakımından hafife alınmayacak düzeyde yüksek bir orana sahip. Dünyaca ünlü veya lokal olup, çok ciddi ve başarılı işlerle, dünya markalarına servis veren ajanslara da sahip olan bu pazarda var olmak yurtdışından gelen yatırımcıyı bugün de cezbetmekte. Firmaların gelişen teknoloji ve network sisteminde yapması gereken önemli işlerden biri SOSYAL MEDYA KANALLARINI AKTİF KULLANMALARI olduğunu düşünüyorum. Tıpkı kişisel hesaplarımızı kullandığımız gibi. Çünkü artık İLETİŞİM in adı SOSYAL MEDYA..

Firmanızın Dijital Hesaplarını nasıl doğru kullanacağınızı Sosyal Medya Ajansı veya Sosyal Medya Hizmeti olan reklam ajansları ile görüşüp, konu hakkında firma yektkilisi olarak bilmeniz gerekenleri hala öğrenmediniz mi?  Artık yeni kuşaklar, köklü firmaların yönetimini babalarından devralırken daha bilinçli ve profesyonel davranarak uzmanından hizmet almaktadırlar.

Her gün yenilenen dünyada yeniliğe kapalı eski fikirler ile rakiplerinizin önüne geçmeniz pek mümkün görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir